Сесія марганецької міської ради від 31 жовтня 2019 року не відбулась (відео)

Жадько зі своїми посіпаками намагається вкрасти майно громади, але депутати, яким не все одно, відмовляються приймати участь в деребані міста…

Сесія о 10-ій годині не відбулась за відсутністю кворуму. Було 16 депутатів і міський голова. Засідання не було розпочато, але порушуючи регламент, вона перенесла її на півгодини. Після перерви депутатів стало ще менше – 14. Олена Анатоліївна о 16:30 планує все ж таки провести цю сесію…

Жадько зі своїми посіпаками намагається вкрасти майно громади, але депутати, яким не все одно, відмовляються приймати участь в деребані міста…Сесія о 10-ій годині не відбулась за відсутністю кворуму. Було 16 депутатів і міський голова. Засідання не було розпочато, але порушуючи регламент, вона перенесла її на півгодини. Після перерви депутатів стало ще менше – 14. Олена Анатоліївна о 16:30 планує все ж таки провести цю сесію…Викладаю те, що було зранку…

Posted by Vladimir Sadykov on E enjte, 31 Tetor 2019

Після цього о 16:30 сесія знов була перенесена… Наступна дата4-те листопада 2019 року о 15:00.

Депутати Марганецької міської ради вимагають зняти проєкти рішень, які містять корупційну складову та нарешті почати вирішувати проблеми містян.

Досі не зроблено ремонту по вул. Кленова, 133 (кол. 40 років Жовтня), у людей в будинку йде дощ, у прямому сенсі.

Люди незадоволені якістю доріг та відсутністю освітлення. Корумповані посадовці, котрих спіймали на хабарі у 2016-ому році досі працюють.

У виконкомі квітне пияцтво та марнотратство. Безглузді свята кожного тижня і нікому не потрібні пластикові ляльки на кожному кроці за великі бюджетні кошти.

В Марганці планується в найближчий час закриття пологового відділення, неврології й реанімаційного відділення.

Та й взагалі депутати наполягають на знятті Жадько з посади голови міста так як вона не має ані морально, ані етичного права обіймати цю посаду через корупцію і хабарництво та притягнути її до кримінальної відповідальності.

Сесія знов перенесена… Наступна дата – 4-те листопада 2019 року о 15:00.Депутати Марганецької міської ради вимагають зняти проєкти рішень, які містять корупційну складову та нарешті почати вирішувати проблеми містян.Досі не зроблено ремонту по вул. Кленова, 133 (кол. 40 років Жовтня), у людей в будинку йде дощ, у прямому сенсі.Люди незадоволені якістю доріг та відсутністю освітлення. Корумповані посадовці, котрих спіймали на хабарі у 2016-ому році досі працюють.У виконкомі квітне пияцтво та марнотратство. Безглузді свята кожного тижня і нікому не потрібні пластикові ляльки на кожному кроці за великі бюджетні кошти. В Марганці планується в найближчий час закриття пологового відділення, неврології й реанімаційного відділення.Та й взагалі депутати наполягають на знятті Жадько з посади голови міста так як вона не має ані морально, ані етичного права обіймати цю посаду через корупцію і хабарництво та притягнути її до кримінальної відповідальності.

Posted by Vladimir Sadykov on E enjte, 31 Tetor 2019

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *