Марганецький міст обвалюється (відео)

У соцмережах шириться обурення станом Миколаївського моста. Люди налякані, що там не можна безпечно пройти дітям та й не тільки. Через великі дірки легко спостерігати, як їздять потяги. Додатково напругу створюють автівки, яки маневрують навколо ямок на дорозі, тому на мосту нема відчуття безпеки.
Міст та вулиця Лермонтова – то є велика катастрофа. Будь-яки звернення марганецька влада не чує, або каже, що грошей нема. Однак на щонедільні свята, яйця, школяриків, шахтаріка, різнокольорові бордюри, піар в приватній газеті “Шахтарь Марганця” та багато іншого непотребу – Є.
Отож попереджаємо: тепер безпечно заїхати в наше місто можна лише потягом, або на гелікоптері…

Марганецький міст обвалюється. У соцмережах шириться обурення станом Миколаївського моста. Люди налякані, що там не можна безпечно пройти дітям та й не тільки. Через великі дірки легко спостерігати, як їздять потяги. Додатково напругу створюють автівки, яки маневрують навколо ямок на дорозі, тому на мосту нема відчуття безпеки. Міст та вулиця Лермонтова – то є велика катастрофа. Будь-яки звернення марганецька влада не чує, або каже, що грошей нема. Однак на щонедільні свята, яйця, школяриків, шахтаріка, різнокольорові бордюри, піар в приватній газеті "Шахтарь Марганця" та багато іншого непотребу – Є. Отож попереджаємо: тепер безпечно заїхати в наше місто можна лише потягом, або на гелікоптері…

Опубліковано Володимиром Садиковим Неділя, 13 жовтня 2019 р.

Джерело: Марганецкий очевидец

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *