Незаконний паркан: у Марганці люди відстоювали свої права (відео)

Ніби Марганець не наше місто! З яким презирством і огидою Ви ставитеся до нього!
На вулиці Весняна (кол. Комуністична) розгортаються неабиякі пристрасті. Провулок, яким користувались мешканці протягом багатьох десятків років – перекрито. Всі незадоволені, але мовчать.
Чому?
Відповідь проста: немає поваги до себе, не вміють об’єднуватись заради спільної мети та постійно сподіваються на сторонню допомогу.
6 жовтня 2019 року лише три небайдужих Марганчанина та одна дитина вийшли проти свавілля. Викликали поліцію та звернулись до нас, бо не мають більше сил терпіти приниження до себе.
За словами містян власник магазина “Продукти” та будинку поряд вирішив закрити прохід на сусідню вулицю заявляючи, що то його власність, але це не відповідає дійсності…

Ніби Марганець не наше місто! З яким презирством і огидою Ви ставитеся до нього!На вулиці Весняна (кол. Комуністична) розгортаються неабиякі пристрасті. Провулок, яким користувались мешканці протягом багатьох десятків років – перекрито. Всі незадоволені, але мовчать. Чому?Відповідь проста: немає поваги до себе, не вміють об'єднуватись заради спільної мети та постійно сподіваються на сторонню допомогу. Сьогодні лише три небайдужих Марганчанина та одна дитина вийшли проти свавілля. Викликали поліцію та звернулись до нас, бо не мають більше сил терпіти приниження до себе.За словами містян власник магазина "Продукти" та будинку поряд вирішив закрити прохід на сусідню вулицю заявляючи, що то його власність, але це не відповідає дійсності…

Опубліковано Володимиром Садиковим Неділя, 6 жовтня 2019 р.

Джерело: Марганецкий очевидец

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *