На Дніпропетровщині міська влада знущається з дітей-сиріт…

Вже ні для кого не є таємницею, що міський голова м.Марганець Жадько та її посіпаки керують містом та розпоряджаються коштами Марганчан лише на свій розсуд без урахування думки громади. Але те, що відбулось нещодавно – це вже верх цинізму! Під виглядом придбання шкільної форми для дітей–сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – міська влада схоже вирішила і тут заробити грошенят.
Відділ освіти під керівництвом славнозвісної Кострикіної В.В., яка є ставленицею мера Жадько та наближеною до неї особою, здійснено закупівлю шкільної форми для дітей у кількості 51 шт для дівчат та 49 шт для хлопчаків за 73 000 (сімдесят три тисячі) гривень.

Джерело скріну: ProZorro

Начебто дуже гарна подія. Але наші можновладці вміють любу гарну ідею провести через одне місце (напевно звідкіля у них і руки виросли). Як це треба так не любити дітей, щоб таке придбати та змушувати батьків та опікунів забрати і «помалкивать»!!!

Керівник служби у справах дітей Долгорук В.В. спробувала захистити цих діток та вимагала від начальника відділу освіти замінити цей непотріб. Але, як вона посміла висловлювати особисту думку щодо дій мера та її оточення!!! Як полюбляє висловлюватись Жадько – рабам слова не давали! Ми думаємо, що за таку поведінку Жадько спробує «з’їсти» Вікторію Валеріївну Долгорук!
Але в цій ситуації дуже дивне ще й те, що форма для хлопчаків (піджак та штани) коштує однаково з дівчачою формою (сарафан). Є великі сумніви, що ця форма може коштувати однаково. І взагалі підхід міської влади до закупівлі форми дуже дивний – адже в умовах не було прописано ні розмірів ні конкретної специфікації.
Ми звертаємось до батьків дітей та опікунів – не бійтеся показувати свою позицію – здайте форму цим цинікам назад та вимагайте видати якісну!
Незабаром вибори до міської ради – запам’ятайте всі прізвища цих «упирів» та думайте коли і за кого віддаєте свій голос! Рабів до раю не пускають!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *