На Дніпропетровщині обвинувачена у хабарництві чиновниця очолює боротьбу з корупцією (фото, відео)

У місті Марганці Дніпропетровської області посадовець, який був затриманий на хабарі, очолив робочу групу щодо запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

11 вересня 2019 року на черговому засіданні виконкому одноголосно підтримали внесення змін до рішення від 21.03.2007р. № 78 “Про створення робочої групи щодо забезпечення ефективного функціонування внутрішнього фінансового контролю, профілактики та усунення порушень чинного законодавства та запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів”. На заступника міського голови Лесю Дуплій поклали відповідальність за виконання та контроль цієї групи.

Опубліковано Володимиром Садиковим Середа, 11 вересня 2019 р.

На думку мешканців міста це велике нахабство з боку міської влади. Тому що Леся Дуплій 15 вересня 2016 року була затримана на хабарі в розмірі 46 тисяч гривень.

СТОПКОРІВЦІ З МАРГАНЦЯ СТАЛИ СВІДКАМИ ЗАТРИМАННЯ НА ХАБАРІ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИПредставники "Стоп корупції" у Марганці стали свідками затримання на хабарі заступника Марганецького міського голови та начальника відділу Марганецької міської ради в Дніпропетровській області. Подробиці повідомив журналіст проекту Володимир Садиков. "Нам повідомили, що біля будівлі та всередині виконкому проводять слідчі дії. Ми невідкладно виїхали на місце події. З власних джерел нам стало відомо, що правоохоронці провели операцію із затримання двох високопосадовців, які погоріли на отриманні хабара", – зазначив журналіст Володимир Садиков. Стопкорівці встигли зняти унікальні кадри затримання. Пізніше прес-служба Нікопольської місцевої прокуратури розкрила прізвища затриманих чиновників та повідомила усі деталі справи. "Встановлено, що вказані посадові особи вимагали 46 тис. грн. від приватного підприємця за розроблення та відповідне погодження документації про виділення земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності – розміщення об’єктів малої архітектурної форми", ідеться у повідомленні прес-служби відомства.Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад.Досудове розслідування триває.

Опубліковано Стоп корупції Четвер, 15 вересня 2016 р.

“Після двох років затягування судової справи, при висвітленні події командою “СтопКору” 24 вересня 2018 року Марганецький міський суд ухвалив вирок, у якому чиновницю визнано було винною та призначено позбавлення волі на 6 років з конфіскацією майна й відсторонення від займаної посади на 3 роки. Після чого була апеляція й 11 лютого 2019 року в Дніпрі відбувся апеляційний розгляд справи, на якому ухвалили наступне – вирок Марганецького міського суду Дніпропетровської області від 24 вересня 2018 року щодо держслужбовців скасувати та призначити новий розгляд в суді першої інстанції.

І ось при повторному розгляді в травні 2019 року підозрювана заявила клопотання про відвід усім суддям Марганецького суду. Формулювання: у зв’язку з висвітленням цієї справи у ЗМІ підозрювана вважає це тиском на суд! Справу начебто повинна була розглянути голова Нікопольського суду Ірина Клименко ще 4 червня 2019 року – але розглянула лише 19 серпня 2019 року та частково задовольнила у відведенні суддів. Розгляд справи триває.

Наразі заступник мера продовжує виконувати свої посадові обов’язки та відповідає за бюджетні кошти громади. Містяни більше не вірять в наявну судову систему. В місті почали відбуватися поки що стихійні акції протесту проти свавілля можновладців. Мер постійно ховається від людей та продовжує здійснвати ганебні вчинки, розкрадаючи майно громади”, – повідомляють активісти місцевого осередку “СтопКору”.

Нагадаємо у місті Марганець вже майже місяці триває акція протесту батьків дітей, які навчаються в школах №11 та №7. Мітингувальники вимагають вже не тільки повернути минулих директорів, а й висловлюють недовіру голові Олені Жадько.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *