На Дніпропетровщині міська влада грабує бюджет в очікуванні виборів – активісти (фото, відео)

У місті Марганці Дніпропетровської області корупція з боку мера стає дедалі нахабнішою. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

Через безкарність марганецькі посадовці готуються до місцевих виборів, відверто використовуючи бюджет громади. Саме корупційну складову у проєктах рішень помітили депутати, готуючись до чергової 53-ої сесії. Наприклад, виділення з бюджету Марганця 115 тис. грн задля піару мера приватній газеті “Шахтар Марганця”, яку очолює близька подруга голови міста. Сюди ж депутати відносять 140 тис. грн на проведення передвиборчих свят, на яких містянам безкоштовно пані голова власноруч роздає їжу.

Також сюди віднесли виділення 150 тис. грн на закритий з 2011 року полігон, який не має ніякої охорони, огородження, але на нього місцеве комунальне підприємство звозить незаконно сміття. Зауважимо, закритий полігон уже четверту добу поспіль горить, отруюючи повітря всього міста та навколишніх сіл. 26 серпня відбулось займання сухих гілок, що викликало масштабну пожежу, дим від якої було видно за десятки кілометрів.

Хмара диму накрила місто. Цей дим можна було побачити навіть з Бабурки (Запоріжжя). Горить марганецьке сміттєзвалище, яке закрили у 2011 році. Як ми вам розповідали у наших статтях, цей полігон продовжували використовувати, порушуючи чинне Законодавство, не дивлячись на заборону. Сухі гілки та інше сміття з міста комунальне підприємство "Центр комунальних послуг та комунального майна" періодично скидали на марганецьке звалище, хоча за документами, отримають кошти з міського бюджету на вивіз сміття до міста Покров. Коли ми приїхали на місце пожежі нас "зустрів" Андрій Петрук – керівник вищезазначеного підприємства та не дав змогу пройти далі. Почав штовхати й взагалі перешкоджав моїй професійній діяльності. Через деякий час приїхав Андрій Приймак – зам.мера, який теж зробив вигляд, що не знає, що коїться. Вогонь швидко розповсюджувався. Зайнялися посадки, сухостій та з'явилась реальна загроза життю людей чиї будинки розташовані поруч.На порятунок прийшли пожежники та місцеві жителі. Виникає багато питань. Чи воно само зайнялося, через спеку? Чи його навмисно підпалили, аби приховати сліди своєї злочинної діяльності? Ми звертаємось до Президента України Володимир Зеленський втрутитись у цю ситуацію та допомогти здолати корупцію в Марганці.

Опубліковано Володимиром Садиковим Понеділок, 26 серпня 2019 р.

Ще очільниця Марганця вирішила продати за безцінь два великих приміщення (колишньої 4-ох поверхової будівлі пологового будинку за 500 тис. грн.

А крім цього – двоповерхову споруду колишньої неврології за 300 тис. грн, стверджують місцеві громадські активісти.

Аргументує пані Жадько це багатомільйонним ремонтом з боку підприємців, які наразі орендують вищезгадані приміщення задля комерційної діяльності.

Тому о десятій годині ранку депутати намагались виключити ці корупційні пункти з проєкту рішень, а також прохали голову міста, щоб та вийшла та поспілкувалася з мітингувальниками щодо призначення нових директорів шкіл. Але мер Олена Жадько, повністю проігнорувавши всі ці вимоги, перенесла сесію на другу половину дня, не розпочавши її на підставі відсутності кворуму.

Френди, дивіться фрагменти сьогоднішньої сесії.Депутати вимагають справедливості, Жадько ж пре танком…

Опубліковано Володимиром Садиковим Четвер, 29 серпня 2019 р.

Тому мер Марганця Жадько провела ще одну сесію зранку наступного дня, домовившись з кишеньковими депутатами, яких не вистачало для ухвалення рішень.

О 8-ій годині 30-ого серпня було ухвалено три проєкти рішень більшістю голосів, завдяки яким громада знов втратила чималу суму міського бюджету та надала чергову змогу провести повномасштабну передвиборчу компанію чинному голові.

Сьогодні 30.08.2019 р. о 8-ій годині пройшла позачергова сесія Марганецької міської ради, на якій пройняли три проекти рішення. Жадько та її кишенькові депутати виділили Мухіной 115 тис. грн., 150 тис. грн. на погорілий полігон, 140 тис. грн. на "борщі" (свята) та інше. За це все несуть не меншу відповідальність депутати, без яких голова міста нічого не змогла би зробити…

Опубліковано Володимиром Садиковим Пʼятниця, 30 серпня 2019 р.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *