В Марганці тариф на воду знижено на 5 гривень…

Сьогодні, 28 серпня 2019 року Марганецька влада на черговому засіданні виконкому анонсувала зниження на 5 грн. тарифу на воду.

Нарешті мер міста Олена Жадько разом з членами виконавчого комітету проголосували за зниження тарифу.

З травня 2019 р. водоканал м. Марганець став власністю саме територіальної громади міста і одразу був призначений Валентин Ваданов тимчасово виконуючим обов’язки керівника комунального підприємства.
І ось тільки в серпні керівник водоканалу Ірина Петровенко звільнилась і міський голова Жадько призначила директора підприємства на три роки Ваданова В.О.

Нагадаємо, що саме Марганецький осередок ГО “СТОП КОРУПЦІЇ” більше двох років боровся за перегляд та зниження тарифів, бо вони є безпідставні (№ кримінальної справи 12017040330000670 про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.191 Кримінального Кодексу України — Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Справа стосується щодо умисного підвищення тарифу на воду та водовідведення комунальним підприємством «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»).

Нарешті влада 28 серпня 2019 р. вирішила знизити тариф на п’ять гривень і тут виникає питання: КОЛИ БУДУТЬ ПОВЕРНЕНІ МАРГАНЧАНАМ ЗАЙВІ СПЛАЧЕНІ КОШТИ ЗА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ? ХТО ПОВЕРНЕ ЧАСТИНУ СУБСИДІЙ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ В ЗВ’ЯЗКУ З ЗАВИЩЕНИМИ ТАРИФАМИ.

АДЖЕ ЗА ЦЕЙ ПЕРІОД НІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ, НІ РЕАГЕНТИ, НІ МАТЕРІАЛИ, НІ ПАЛИВО НЕ ЗДЕШЕВШАЛО, А ЛИШЕ ЗДОРОЖЧАЛО – І ЯК ЗАЗНАЧЕНО В ПРОЕКТІ РІШЕННЯ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФУ СТАЛО МОЖЛИВИМ ЛИШЕ ПІСЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ШТАТНОГО РОЗПИСУ ТА ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ КЕРІВНИКІВ. ТОБТО ЦЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ, ЩО ТАРИФИ БУЛИ ЗАВИЩЕНІ (ТАК ЯК ДИРЕКТОР ВОДОКАНАЛУ НЕ МАВ ПРАВО ЗА ЗАКОНОМ ПОДАВАТИ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ВИКОНКОМУ ЕКОНОМІЧНО НЕОБҐРУНТОВАНІ ТАРИФИ).

Де обіцянка Жадько О., що буде зроблений аудит?

ГРОМАДА МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СКІЛЬКИ ВКРАДЕНО З ПІДПРИЄМСТВА КОШТІВ!

ТОМУ ГО “СТОП КОРУПЦІЇ” ВИМАГАЄ ПЕРЕРАХУВАТИ ТА ВІДШКОДУВАТИ МАРГАНЧАНАМ ТА БЮДЖЕТУ ЗАЙВІ СПЛАЧЕНІ КОШТИ ПРОТЯГОМ ДВОХ З ПОЛОВИНОЮ ОСТАННІХ РОКІВ.

P.S. Чому на сайті Марганецького водоканалу досі висить інформація про наміри щодо збільшення тарифу. Якщо це вже не актуально, тоді будь ласка відредагуйте!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *