На Дніпропетровщині початок навчального року може зірватися (відео)

В м. Марганці Дніпропетровської області батьки учнів двох шкіл №11 та №7 підняли бунт проти дій міського відділу освіти та влаштували акцію протесту проти зміни директорів своїх навчальних закладів. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

24 серпня 2019 року, під час свята, на якому була присутня мер міста Олена Жадько, у парку провели мітинг з плакатами. Акція була суто мирною та тихою. Мала на меті попередити владу, що батьки та вчителі зазначених навчальних закладів не згодні з рішенням конкурсу щодо призначення нових директорів.

Голова міста вирішила ніяк не реагувати на мітингувальників та продовжувала годувати всіх борщем. На її захист вийшли Алла Миколаївна Фоміна – заступник керівника Марганецького відділу освіти та заступник мера Тетяна Вікторівна Платонова.

“Коли я фільмував, Фоміна почала мене штовхати, а Платонова намагалася позбутися несподіваних гостей. Люди навколо слідкували за подіями та чекали на більш активні дії, але шоу не вийшло. Поліції зібралось більш ніж зазвичай, було видно, що до акції готувались, оскільки її проведення анонсували у соцмережах”, – зазначив стопкорівець.

Сьогодні, 24 серпня 2019 року, на запрошення небайдужих громадян Марганця, я, як кореспондент ІА "Стоп корупції ТВ" був присутній аби висвітити акцію підтримки діючих директорів шкіл №11 та №7. Акція була суто мирною та тихою. Мала на меті попередити владу, що батьки та вчителі зазначених навчальних закладів не згодні з рішенням конкурсу щодо призначення нових директорів.Голова міста була присутня на святкуванні Дня Незалежності на Ворошилівці. Тому флешмоб з плакатами пройшов саме у Лав-парку. Жадько вирішила ніяк не реагувати на мітингувальників та продовжувала годувати всіх борщем. На захист її вийшли Фоміна – зам.керівника марганецького відділу освіти та зам.мера Платонова. Коли я знімав Фоміна почала мене штовхати, а Платонова намагалася позбутися несподіваних гостей. Люди навколо слідкували за подіями та чекали на більш активні дії, але шоу не вийшло.Поліції зібралось більш ніж за звичай, було видно що до акції готувались, так як її проведення анонсували у соцмережах. Нагадаємо, що мер міста Жадько вирішила всюди поставити своїх людей, тобто вчителів школи в якої вона була керівником. Вже декілько шкіл очолюють колишні підлеглі Олени Анатоліївни – вчителя ЗОШ №10. P.S. Батьки та вчителі здаватися не збираються. Якщо ця акція не допоможе й влада не почує бажання громади, люди підуть далі… А якщо ж у школі почнеться пресинг та булінг з боку керівництва Марганчани звернуться до прокуратури…P.P.S. Борща я не коштував, не та компанія…

Опубліковано Володимиром Садиковим Субота, 24 серпня 2019 р.

Нагадаємо, мер міста Марганця Олена Анатоліївна Жадько готується до чергових місцевих виборів. Щонеділі міська очільниця влаштовує свята, на яких безкоштовно роздає їжу. Також у місті почала створюватися вертикаль влади, поступово захоплюючи всі бюджетні організації. Як колишня директорка школи №10, вона призначає своїх людей, а саме вчителів вищевказаної школи, на керівні посади. Вже декілько шкіл очолюють колишні підлеглі Олени Анатоліївни – вчителі ЗОШ №10.

“Батьки та вчителі здаватися не збираються. Якщо ця акція не допоможе й влада не почує бажання громади, люди підуть далі. А якщо ж у школі почнеться пресинг та булінг з боку керівництва, мешканці міста звернуться до прокуратури…”, – додає активіст.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *