У Марганці влада створює активну видимість роботи…

Марганець ризикує повторити новий опалювальний колапс.

Нещодавно на сайті Марганецької міської ради з’явилась публікація о перемовах нашої горе-влади з керівництвом АТ «Дніпровські електромережі», щодо збільшення потужності для побутових користувачів до 5 кВт.

Нагадаємо на одній з оперативних нарад у квітні 2019 року, яке пройшло у марганецькому виконкомі, начальник Нікопольського РЕМ ДТЕК Дніпровські електромережі Віктор Ботнер розповів про програму врегулювання норм потужностей по якій люди повинні сплачувати за додатковий кВт – близько 1400 грн.

Сума не маленька, особливо для пенсіонерів та людей, які отримать мінімальну заробітну плату. І ось вже закінчується літо, опалювальний сезон не за горами, а 3000 абонентів центрального теплопостачання, близько 9000 містян, котрих Жадько проти їх волі перевела на індивідуальне електроопалення, на сьогоднішній день ризикують зустріти Новий 2020 рік у холоді, так як більше 3 кВт увімкнути буде неможливо.

Ми займаємось цим питанням вже більше трьох місяців, а небайдужі Марганчани навіть створили петицію стосовно цього приводу.

Читайте також: У Марганці міський голова зробила енергетичну катастрофу задля обкрадання марганчан. Хто тепер компенсує?!

Влада ж спочатку створює проблему, а потім показує ВИДИМІСТЬ роботи та свою стурбованість. Цією ситуацією потрібно було займатися ще з 2016 р. про це ДТЕК звертав увагу Жадько на посилення електромереж упродовж трьох років,

але їй тоді це було до одного місця бо були “БОЛЬШИЕ ПОКРОВИТЕЛИ”, які відмили величезні гроші знищивши КП “Марганецьтепломережа”, а потім повідкривали свої міні-котельні у місті. Звертаємо також Вашу увагу на те, що в місті Покров такої проблеми з електропостачанням немає, адже там голова Олександр Шаповал вирішив перевести користувачів центрального теплопостачання на індивідуальне газове опалення..
Жадько розуміє, що у 2020 р., а можливо і в цьому році пройдуть вибори міського голови, рейтинг її дуже сильно впав за час її правління і тепер вона вирішила почути громаду адже за 4 роки часу її зовсім не було видно, а тепер кожного дня у нашому місті проходять свята, то День пива, то Свято кавуна, то Свято котиків, на яких вона обіцяє кожному вирішити всі наболіли питання Марганця.
Саме смішне та сумне те, що Жадько, Приймак та й взагалі вся її команда і далі займається тільки видимістю роботи. Якщо уважно переглянути та вивчити листи щодо підвищення потужності можна побачити купу серйозних помилок, а саме направили листи заступнику голови ОДА Пруцакову, який вже не працює,

а генеральний директор АТ «Дніпровські електромережі» не Кухтій В.Ю., а Терещук А.І.,


і ще – Березовський С.Й. не технічний директор АТ «Дніпровські електромережі», а радник генерального директора, це згідно інформації, що є на офіційному сайті ДТЕК Дніпровські електромережі

ось і робіть висновки чи влада ТУПА, чи просто робить ВИДИМІСТЬ роботи.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *