На Дніпропетровщині комунальне підприємство разом із головою міста роблять гроші на смітті…

У місті Марганець комунальне підприємство розкрадає гроші громади. На сайті Марганецької міської ради з’явилась чергова публікація о здобутках місцевої влади, а саме щодо “великої” роботи Центра комунальних послуг та комунального майна за період з 01.08.2019 р. по 08.08.2019.

Так за цей час це підприємство прибрало повалені дерева та гілки, відновили вуличне освітлення й виконала покіс карантинних бур’янів. Для Марганчанина, який сидіть вдома та нікуди не ходить або бачить тільки позитив ця новина звісно ж сподобається.

А якщо ж підходити до справи тверезо та не курити буквар, ми бачимо наступне.
Ця організація, на яку виділяться міські кошти для придбання палива аби вивозити сміття до міста Покрова, доїжджає тільки до закритого полігону Марганця, який заборонено використовувати.

Тобто різницю з відстані кладе собі в кишеню. А Ви гадаєте, як керівник збиткового підприємства Андрій Петрук, де працівники отримають лише мінімальну заробітну плату, нещодавно придбав собі авто. Деякі скажуть, що він продав свою стару автівку

та придбав іншу. Так вони трохи праві, але, його іномарка 1997 року коштує приблизно 1300 американських доларів США,

а той легковик Honda Accord 2006 року випуску, на якому він зараз їздить по місту, має приблизну вартість – 11200 доларів США.

Тобто йому бракувало додати лише якихось 10000 $. Мабуть він просто добре працює, або підтримає на виборах того, хто дозволяє йому грабувати гроші з міського бюджету.

Повернемось же до роботи підприємства. Ми зупинились на тому що вони вивозять сміття на закритий полігон. Подібні дії можуть викликати великі екологічні проблеми, призвести до більшого забруднення місцевості та викликати пожежі. Сухі дерева скидають у місцях, що знаходяться поруч з населеними пунктами такими, як Закам’янка, Новоселівка, Енгельс, що є пожежонебезпечним і становить велику загрозу для людей. На початку липня сталось чергове загоряння сміттєзвалища.

Та й взагалі навіщо викидати деревину, чому б не обробляти гілки і не віддавати тим, хто цього дійсно потребує в зимовий період. До речі машина, яка це робить знаходиться на балансі міста, тому вона і повинна працювати лише на благо містян.

Також за інформацією інсайдерів, коли це КП прибирало кладовище на Миколаївці перед поминальними днями та складали гори сміття на тому ж місті, Петрук особисто пообіцяв вивезти все до 1 червня 2019 року, але Ви ж добре розумієте що таке обіцянки з вуст оточення Жадько. Ніхто ніщо не вивіз і сміття залишилось лежати.

На справді таких фактів дуже-дуже багато. Місто потопає у темряві, смітті та амброзії. Раніше в Марганці існували таки комунальні підприємства як ЖЕО, ЖКП, ПОЖКХ, Міськомунгосп, Житлове господарство, які мали штат робітників близько 200 людей, і яке дуже добре виконувало свої обов’язки. І це у мовах, коли не було децентралізації, грошей було не в такому великому обсязі як зараз, все одно робітники цих КП справлялись і в місті був лад. Після того як мером стала засранка Жадько, всі ці підприємства були знищені.

На сьогоднішній день небайдужі Марганчани намагаються власноруч, організовувати толоки, з граблями та мішками прибирати парки та вулиці, що є Сизифовою працею, адже навіщо виконувати працю тих, хто отримує чималі гроші за благоустрій, має достатньо техніки та ресурсів аби робити свою справу. Це справа влади і лише влади. Вони повинні або виконувати її, або йти до дідька лисого…

Зважаючи на вищевикладене, та керуючись Законодавством України звертаємось до генерального прокурора України Луценко Ю.В., щодо фінансових махінацій з боку місцевої влади на чолі голови Марганця Жадько О.А. та керівника КП “Центр комунальних послуг та комунального майна” Петрука А.В. за засмічення закритого полігону, міністра внутрішніх справ України Авакова А.В. щодо гальмування розслідування порушених кримінальних справ та бездіяльності з боку правоохоронних органів. Задля недопущення екологічної катастрофи в місті Марганець щодо вивозу твердих побутових та небезпечних відходів на закритий полігон комунальним підприємством “Центр комунальних послуг та комунального майна” звертаємось до керівника Державної екологічної інспекції України створити комісію щодо перевірки використання закритого полігону у місті Марганець.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *