Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради від 10 липня 2019 року…

10 липня відбулося чергове засідання Марганецького виконкому на якому повинно було бути розглянуто 15 проектів рішень стосовно розвитку нашого міста та 2 додаткових щодо компенсаційних виплат перевізникам. Саме ці проекти спонукали мера міста Жадько на протизаконні дії, а саме провести виконком у закритому режимі. Згідно з Регламенту виконавчого комітету Марганецької міської ради від 27.12.2017р. № 565.

Члени виконкому проголосували за закрите засідання виконкому, тим самим порушили Законодавство України та Регламент виконавчого комітету Марганецької міської ради. Поліцейський, який запропонував покинути залу і не перевірив законність дій членів виконавчого комітету та міського голови щодо переведення засідання в закритий режим, чим порушив Конституцію України, Закони України та Регламент виконавчого комітету Марганецької міської ради. За всі ці незаконні дії я переконаний понесуть відповідальність вищезазначені особи.

Звертаємось до Генеральної прокуратури України порушити кримінальну справу щодо порушення Регламенту з боку Марганецького виконкому, які заборонили зйомку журналісту ГО «Стоп Корупції».

Хоча кишенькового оператору Мухіну О. дозволили залишитись та знімати далі.

Пропонуємо Вам переглянути без коментарів те, що було на черговому засіданні виконкому та зробити свої висновки.

P.S. Якщо б сьогодні члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо фізичної розправи мене, як журналіста та проголосували, чи виконав би працівник поліції цей наказ?!

Далі буде…

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *