У Нікополі суддя затягує розгляд справи щодо марганецького держслужбовця, яку звинувачують у хабарництві…

У місті Марганець кожен другий запитує: як там справа щодо хабарників з виконкому?! Це питання я чую кожного дня та обіцяв розповісти нашим читачам, якщо стане щось відоме про це.

11 квітня 2019 року держслужбовців Дуплій та Соловйова було відсторонено від займаних посад строком на два місяці, щоб ті не змогли чинити тиск на свідків у марганецькому виконкомі. Упродовж цього строку суддя повинна була максимально розглянути справу або вже й винести вирок. Але як ми всі добре вже бачили, ці два хабармена постійно затягували розгляд справи. Спочатку упродовж двох років цьому сприяла суддя Нанічкіна. Потім вони боліли та таке інше. 14 травня обвинувачувана пані Леся Дуплій вирішила подати заяву про відвід судді, яка на той час вела справу, а також всіх марганецьких суддів.

Пані Дуплій також вирішила подати апеляцію щодо відсторонення від займаної посади до Апеляційного суду м. Дніпро, який відмовив їй у її скарзі. А щодо відводу цим суддям, Апеляційний суд м. Дніпро визначив, що розгляд цієї заяви повинен здійснити суд місто Нікополь. І зараз цією справою займається суддя Клименко Ірина В’ячеславівна.

Скрін з сайту: Судова влада України

Як ми бачимо зі скріну четвертого червня, була визначена суддя Клименко для розгляду цієї заяви. Але до теперішнього часу засідання так і не відбулося, напевно суддя особливо не поспішає проводити судове засідання, тому щось очікує, або чекає на результати виборів до Верховної Ради, або мабуть зірки не так стали.

І поки йдуть всі маніпуляції посадовці Дуплій та Соловйов допущені до роботи, так як строк дії ухвали про відсторонення закінчився, а суддя Хомченко поки що не має право розглядати цю справу.

Здається питання до прокуратури, як представників державного обвинувачення, чи зроблені ними звернення щодо порушень строків розгляду Нікопольським судом, чи написані прокуратурою скарги на дії судді. Чи вони будуть мовчки спостерігати, як ця справа затягується?!

Нагадаємо, 15 вересня 2016 р. біля марганецького виконкому держслужбовці Дуплій та Соловйов були затримані на хабарі. Останні вимагали неправомірну вигоду в підприємця для розв’язання всіх питань щодо встановлення МАФів у місті. Весь цей час йшло умисне затягування справи. І лише після приїзду знімальної групи “Стоп корупції” з м. Києва 24 вересня 2018 р. Марганецький міський суд виніс вирок, у якому чиновників визнано винними та призначено позбавлення волі по 6 років з конфіскацією майна й відсторонення від займаних посад на 3 роки.

11 лютого 2019 року в Дніпрі відбувся апеляційний розгляд справи на якому було прийняте наступне – вирок Марганецького міського суду Дніпропетровської області від 24 вересня 2018 року щодо держслужбовців скасувати та призначити новий розгляд в суді першої інстанції.

Ми чекаємо на рішення судді, після чого повідомимо наших читачів.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі слідкувати за розвитком цієї судової справи та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *