На Дніпропетровщині, алкоголік може стати заступником голови міста Марганець…

В Марганці, міський голова Олена Жадько хоче зробити своїм першим заступником – депутата, який запам’ятався містянам своїми п’яними витівками під час керування власним автомобілем та знищенням охорони праці за яку він ніс відповідальність на підприємстві.

До нещодавнього часу, Андрій Сергійович працював заступником голови правління ПАТ “Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат”.
У 2015 році був обраний депутатом Марганецької міської ради і очолив постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики міської ради. За майже чотири роки приймав головну участь у всіх скандальних засіданнях та рішеннях міської ради. Постійно підтримував дії міського голови Жадько,

щодо знищення нашого міста. Активно виступав за ліквідацію клубів за місцем проживання, бо, як ми всі добре бачимо йому вони непотрібні. А саме були закриті наступні дитячі заклади: клуб “Вікторія”, клуб “Юність”, клуб “Ровесник”, клуб “Гренада”, клуб “Повір у себе” та клуб “Атлант”. До речі останній ще поки існує, але в іншому місті, так як перейшов до відділу молоді виконкому.

Швець підтримав ініціативу міського голови і проголосував за ліквідацію КП “Марганецьтепломережа”. Ця афера призвела до збитків марганчан на суму більше ніж 100 млн. грн, частину яких можновладці поклали до своїх кишень.

Децентралізації опалення розпочалося у 2016 році і наше невелике містечко було зовсім не готове до різкого переходу. На цьому також дуже наполягала компанія ДТЕК, яка прогнозувала ймовірні проблеми з напругою особливо у зимовий період. І необхідно було надати більше часу для посилення електромереж упродовж 2-3 років.

Наразі всі ці факти є предметом розгляду кримінальної справи, яка на цей час знаходиться на експертизах, після чого очікуємо підозри посадовцям, які приймали участь у крадіжки комунального підприємства. Також це доведено рішеннями Господарського суду Дніпропетровської області (першої та апеляційної інстанції)

Читайте також: Завдяки активістам “Стоп корупції” суд визнав незаконними рішення Марганецької міськради на користь громади

Депутат допоміг протягнути проект щодо знищення житлового господарства, через, що в місті 4 роки вже панує сміттєвий колапс.

Також хотіли б нагадати нашим читачам, як нікопольчанин Приймак Андрій Вікторович став заступником міського голови Жадько. Його затвердили на сесії першого грудня 2016 року – 17 за, депутати та мер, напевно вони всі думали, що людина з іншого міста, без технічної освіти і без досвіду в роботі в даній сфері зможе вирішувати тут, у нас комунальні питання. Після чого міський голова озвучила депутата-посіпаку Швеця додати ще один голос, чим порушили законодавство та регламент. У пана Приймака не вистачило чоловічої мужньості визнати те, що не його не підтримали. А після спотворення результатів, коли пан Швець додав ще свій голос, той з радістю погодився з фальсифікованим голосуванням, бо дуже хотів здійснити свій план щодо знищення нашого міста.

Читайте також: Нарешті! Дуже швидка вдячність голові бюджетної комісії за «потрібні» голосування…

Та ще багато іншого…

І це зовсім непоодинокі випадки – за наявною інформацією значна кількість нещасних випадків приховується за командою заступника голови правління ПАТ “МГЗК” з охорони праці Швеця Андрія Сергійовича.

Виникає дуже багато запитань про порівняння особистих інтересів та одержуваних доходів Швеця А.С. та коштів, які направляються на ремонт обладнання комбінату та на заходи з охорони праці і техніки безпеки на підприємстві. Тому не доводиться дивуватись, що як голова депутатської бюджетної комісії він надає згоду на виділення бюджетних коштів на всілякі забаганки Жадько О.А., а не на виділення додаткових коштів на харчування діток в садочках, зарплати вихователям та вчителям.

Наразі голова правління ПАТ “МГЗК” Алексєєнко О.М. звільнив з посади Швеця А.С.

Жадько не змогла спокійно спостерігати, як член її банди залишився без контролю підприємства і вирішили призначити Андрія Сергійовича першим заступником міського голови. Але відповідно до законодавства, за дане призначення повинні проголосувати депутати на сесії міської ради.

Ми хотіли б звернутись до здорового глузду Жадько, “якщо він є”, щодо не призначення вказаної особи на посаду заступника міського голови, та звільнити всіх заступників, які приймали участь у корупційних схемах. Після чого провести відкритий конкурс по відбору професіоналів на вакантні посади заступників міського голови.

Але, як всі розуміють для Жадько це не потрібно, адже вигідні саме такі посадовці, які будуть і надалі продовжувати знищувати Марганець та допомагати “цариці” набивати свої кишені.

Ми звертаємось до всіх депутатів, під час голосування за це питання, подумати серцем та головою, так як вам ще жити в цьому місті. Ви вже стільки натворили, що вам ще довго доведеться розплачуватись за скоєні злочини.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

2 thoughts on “На Дніпропетровщині, алкоголік може стати заступником голови міста Марганець…

 1. НЕЗАБАРОМ ВСІ ПОКИДЬКИ МІСТА СЯДУТЬ ДО В’ЯЗНИЦІ.
  жадько, приймак, дуплій, петрук, ситнік , бондаренко, швець, сметанко,хлебніков вже невтичуть

 2. Молодец председатель МГОКа что выгнал
  Швеца с шикарной должности.
  Швец обкрадал простых шахтеров.
  Швец вымагал взятки с начальников шахт.
  Некоторые платили деньги, а некоторые помогали строить КИОСКИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *