ОЛЕГ КУЖМАН: ОНОВЛЮЄМО КОЗАЦЬКИЙ КРАЙ

Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман  побував сьогодні  у Томаківці.  Він зустрівся з колективом СФГ «Скорук А. В». До речі, тут печуть найсмачніший на Дніпропетровщині хліб, секрет якого не лише в давніх козацьких традиціях, а й в золотих руках і  щирій душі працівників господарства. Його керівниця Тамара Скорук подякувала Олегу Кужману  за те, що облдержадміністрація в останні роки повернулася обличчям  до Томаківки.  На кошти обласного бюджету оновлюється  ЗОШ № 1, будується амбулаторія, цього року буде відремонтовано центральну вулицю Лесі Українки.

«Томаківська школа потребувала термінової реконструкції, сучасного облаштування навчальних, спортивних та ігрових зон. Збудована у 1974 році, вона мала багато проблем, нині їх вирішуємо. Більше того, наша мета, щоб школа мала власне яскраве обличчя і вражала новими підходами до навчання і виховання дітей» – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.  

Мріють томаківці і про новенький стадіон, і переконані, що працюючи разом з Олегом Миколайовичем ця мрія стане реальністю.

Джерело: Марганецкий очевидец

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *