В Марганці знов чергове підняття тарифів…

Як ми вже зазначали раніше, а саме у жовтні минулого року , міський голова Олена Жадько планує у черговий раз підняти тарифи на вивезення сміття.

Черговий спланований сміттєвий колапс від пані мера Олени Ж. задля підвищення тарифу на вивезення відходів…

Тобто умисно створювались певні умови – невелика кількість сміттєвих баків, невчасний вивіз, після чого можновладці почали ображати містян, називаючи свинями і таким чином переклали свою провину на всіх крім себе. Коли ми підіймали цю тему у мережі інтернет, влада Марганця вирішила зачаїтись до виборів та інавгурації новообраного президента України. На початку травня 2019 року питання щодо нових тарифів від ТДВ «Дніпрокомунтранс» обговорювалося на черговій оперативній нараді від 10.05.2019 року:

І ось на офіційному сайті Марганецької міської ради з’явився наступний документ: Рішення “Про встановлення тарифів на вивезення твердих, великогабаритних та рідких побутових відходів для ТДВ «Дніпрокомунтранс»”, в якому зазначено підвищення тарифу:

які у порівнянні з тарифами від 28.12.2016 року вище на 16%:

Якщо пригадати 2016 рік, пані Жадько приймала активну участь в знищенні багатьох комунальних підприємств міста, особливо Міськкомунгосп, Житлове господарство та Марганецьтепломережа, у яких працювало більше 200 робітників і які добре виконували свої обов’язки, щодо збереження та наведення порядку в Марганці. Тоді мер особисто лобіювала ТОВ “ТАНДЕМ ТРАСТ СЕРВІС” – фірмою одноденкою з уставним капіталом у 1500 гривень, а на балансі підприємства не було спецтранспорту та необхідного штату персоналу для якісного виконання послуг, яка була придбана лише для цієї афери. Тоді після того, як в місто зайшла ця організація, в Марганці відбувся екологічний колапс.

Хоча місцева влада у своїх новинах розповідали, що їх фірма працює і буде працювати, ще довгий час, але як бачимо все вийшло як завжди – фірма зникла, а згідно сервісу YouControl на 1 квітня 2019 року вже має заборгованість – 24 097 грн.:

Наразі всі добре розуміють, що Жадько все просто так не робить, коли є якась зацікавленість то вона одразу ж у першому рядку:

А це рішення Антимонопольного комітету України від 29.07.2016 року

Тіньовий власник ТОВ “ТАНДЕМ ТРАСТ СЕРВІС” – пан депутат Марганецької міської ради – Олександр Бондаренко за свої корупційні діяння з головою міста Жадько вже став “улюбленою” персоною на багатьох телеканалах України, а також і у випусках Стоп Корупції:

У наші дні в Марганці працює ТДВ “Дніпрокомунтранс”, а ситуація зі сміттям продовжує загострюватись, люди кожного дня підіймають цю наболілу тему, держслужбовці у відповідь тільки здатні хамовито себе поводити, а відходи продовжують вивозити на полігон, який вже давно не функціонує.

Ми вимушені звернутись до Антимонопольного комітету України та Генеральної прокуратури України у зв’язку з тим, що процедура підвищення тарифу вивезення сміття не є прозорою з боку міської влади, тому просимо перевірити діяльність, а також попередити можливі екологічні проблеми у місті й притягнути винних до відповідальності.

Для вирішення всіх проблем у місті Марганець повинно працювати власне комунальне підприємство, реконструйований полігон та міні-завод з переробки сміття. Всі ці заходи були б направлені на створення робочих місць, зниження діючого тарифу та покращення екологічного стану.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Поширити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *